Bëhuni pjesë e panairit “Kuvajt Expo 2018”, 6-10 shkurt 2018

05/02/2018

Zhvillohet në datat 6-10 shkurt 2018, sesioni i dytë i Panirit Tregtar Ndërkombëtar Kuvajtian “Kuvajt Expo 2018” në Mishref, Kuvajt. Ky panair organizohet nga Qendra Kombëtare e Ekonomisë së Dijes (NKEC), në partneritet me Sekretariatin e Përgjithshëm i Këshillit të Lartë për Planifikim dhe Zhvillim (GSSCPD), nën kujdesin e Emirit të Shtetit të Kuvajtit, Z. Al-Ahmed Al-Jaber Al-Sabah.

Kuvajt Expo 2018 mirëpret pjesëmarrjen e ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme si dhe të sektorit të korporatave, për t’u bashkuar si ekspozues, sponsorë ose vizitorë. Ky panair është një ekspozitë e gjerë ku kompanitë shfaqin zgjidhjet e tyre të biznesit, kërkojnë mundësi bashkëpunimi me sipërmarrësit kuvajtian të NVM-ve dhe kompanive nga shtete të tjera pjesëmarrëse, gjatë takimeve B2B.

Për të qënë pjesë e eventit dhe për më shumë informacion klikoni linkun: http://www.kuwaitkt.com ose kontaktoni në adresën: internationalkuwaittradefair@gmai.com

Source Aida: Bëhuni pjesë e panairit “Kuvajt Expo 2018”, 6-10 shkurt 2018

Disclaimer: The authorship and the opinion expressed pertain to their authors. While all the effort are made by Esc Adriatic to ensure the accuracy of this publication, it is not intended to provide legal advice as individual situations may differ and should be discussed with an expert and/or lawyer. For any specific technical or legal advice on the information provided and related topics, contact us through “info@albaniaenergy.org”.

Most Read Publications

No post found

Most Visit Sections

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.