EuroElektra ju fton te merrni pjese ne Energy Expo & Forum 2017, 14-16 Nëntor, Tirane

e energjisë së rinovueshme në fushën e energjisë e energjisë energjisë së rinovueshme e energjisë së

Jeni te mirëpritur te na vizitoni dhe merrni kontakte direkt me produktet dhe shërbimet me tona me inovative!!!

Në bashkëpunim me Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë si edhe Bashkinë Tiranë, ne Expocity Albania do të organizohet më datat 14-16 nëntor Forumi Ekonomik në Tiranë.

Ne ketë forum EuroElektra Sh.p.k si një nga kompanitë distributore lider te markave ndërkombëtare në sektorin elektrik do te jete prezente me një nga stendat me te mëdha dhe qendrore.

Forumi do të ketë në fokus të veçantë Energjinë e Rinovueshme dhe Eficencën e Energjisë, ku kompania jone e frymëzuar nga kërkesa e tregut për produkte dhe shërbim cilësor do të ofroj më të mirën bazuar në faktorët e barasvlershëm: Produkt – Cilësi – Çmim.

Në forum do të trajtohet gjithashtu gjendja aktuale e tregut të energjisë elektrike duke përfshirë: legjislacionin e ri, mundësitë e financimeve dhe investimeve në fushën e energjisë së rinovueshme si dhe efiçencën e energjisë.

Pjesëmarrësit në këtë organizim do të kenë mundësinë të ndajnë praktikat më të mira në fushën e energjisë, si edhe eksperiencat në investimet e energjisë së rinovueshme. Forum qe merr një rëndësi e vëmendje të madhe, duke mbajtur parasysh zhvillimet qe ka ky sektor aktualisht në Shqipëri.

Për me shume mund te gjeni një përmbledhje nga aktiviteti jone gjate vitit te kaluar.

e energjisë së rinovueshme në fushën e energjisë e energjisë energjisë së rinovueshme e energjisë së

Shënim: Autorësia dhe opinionet e sa me sipër shprehur i përkasin autorit të tyre. Ndërsa të gjitha përpjekjet janë bërë nga ESCo Adriatik për të siguruar saktësinë e tij, ai nuk ka për qëllim të ofrojë këshilla ligjore, pasi situatat individuale mund të ndryshojnë dhe duhet të diskutohen me një ekspert. Për çdo këshillë specifike teknike ose ligjore, mbi informacionin e ofruar dhe tema të ngjashme, mund të kontaktoni përmes “lorenc.gordani@euroelektra.al”.

Most Read Publications

No post found

Most Visit Sections

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.