EuroElektra: Make Every Day, Earth Day! 22 Prill 2017

EuroElektra: Make Every Day, Earth Day!

Përveçse kursejnë në faturën e energjisë elektrike, familjet dhe bizneset që instalojnë tani panele diellore mund të shndërrohen edhe në prodhues energjie.

Për ketë, EuroElektra ka lancuar instalimin e projekteve te vogla të energjisë së rinovueshme për familjet dhe biznese. Proces i cili ne bashkëpunim me kompanitë dhe institucionet përgjegjëse mund te realizohet brenda periudhës një mujore.

Për me shume, mund ta gjeni ne formën e një prezantimi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.