Video e Plot e Panairit te Energjisë ne Tirana Expo Center, ESC Adriatic, 21 Korrik 2017

EuroElektra është kompani distributore e markave ndërkombëtare në sektorin elektrik e themeluar në qershor të vitit 2008, frymëzuar nga kërkesa e tregut për produkte dhe shërbime cilësor dhe e nxitur nga dëshira për të ofruar më të mirën, mbështetur në mënyre te barasvlershme ne tre faktorët: Produkt – Cilësi – Çmim.

Për me shume mund te gjeni videon e plot te Panairit te Energjisë ne Tirana Expo Center ne te cilën kompania jone prezantoi një pjese te produkteve dhe shërbimeve me inovative aktualisht ne treg. Stende e cila nder te tjera shikoi edhe interesin e ministrit te energjisë z. Damian Gjiknuri.

Jeni te mirëpritur te na vizitoni dhe merrni kontakte direkt me produktet dhe shërbimet me inovative!

Most Read Publications

No post found

Most Visit Sections

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.