EuroElektra – Smart Solution, Video EuroElektra published on 24th May, 2017

EuroElektra Sh.p.k është kompani distributore e markave ndërkombëtare në sektorin elektrik e themeluar në qershor të vitit 2008, frymëzuar nga kërkesa e tregut për produkte dhe shërbim cilësor dhe nxitur nga dëshira për të ofruar më të mirën bazuar në faktorët e barasvlershëm: Produkt – Cilësi – Çmim.

No post found

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.